SK Huhtamaki Okříšky - SK Kouty 1:0 (0:0)

Fiala – Tekal, Dočekal, Bastl (62. Večeřa), Ryšavý R. – Zeman, Ryšavý Z., Tůma (90. Rampír), Binka – Mašek, Dubský

Náhradníci: Dočekal T., Rampír, Večeřa, Mašek L.

SK Kouty:
Stýblo – Hrůza (71. Paiskr), Navrkal, Nestgrojil, Vařejka - Navrátil, Roušar, Parma, Havelka (54. Cejpek) – Tenkl, Neumann

Náhradníci: Paiskr, Cejpek, Růžička

Komentář:

2. kolo a hned DERBY. Domácí na nás vlétli jak uragán. Prvních cca 15. min jsme se jen bránili a v podstatě odkopávali míč co nejdále od naší branky. Nevíme proč, ale nervozita nám svázala nohy.

Domácí si vypracovali hned několik brankových příležitostí, ale našeho brankáře nedokázali překonat. Postupem času jsme na stávající vysoké tempo dokázali odpovědět. Na konci prvního poločasu měl obrovskou příležitost Miloš Neumann, který dokázal trefit z bezprostřední blízkosti pouze brankovou konstrukci. Obě mužstva spálila své brankové příležitosti a tak první poločas skončil 0:0.

Druhý poločas se hrál otevřený a útočný fotbal, který se musel divákovi líbit. Spalování brankových příležitostí na obou stranách pokračovalo. Na naší straně se v samostatných nájezdech objevili postupně Navrátil a Cejpek. Bohužel jsme v utkání nedokázali vstřelit branku. Domácí nás nakonec potrestali v 87. minutě, po rychlé kombinaci na levé straně, v tomto utkání agilním Dubským.

Vyrovnané utkání s mnoha brankovými příležitostmi na svoji stranu nakonec strhli domácí.