TJ Sapeli Polná - SK Kouty 7:2 (3:2), Krajský přebor mužů

8. kolo - KP - Neděle 24.9.2017 v 10:30h, tráva Stáje

Rozhodčí: Stehlík M., Rosický P., Porupka Fr.
ČK: ---
Diváci: 87

Fotbal.cz: zápis o utkání

TJ Sapeli Polná - SK Kouty 7:2 (3:2)
Góly: 18. a 30. Szabó, 45. Špendlíček, 60. Kozojed, 75. Matějíček, 81. Mašek, 89. Barák – 13. a 19. Coufal

Sestavy:

TJ Sapeli Polná:
Koubek – Bambula, Tržil, Reiterman (K), Barák – Dvořáček (72.Varhaník), Špendlíček (61.Doucha), Macko, Matějíček – Szabó (44.Kozojed), Mašek

Náhradníci: Kozojed, Varhaník, Boháček, Doucha, Fišer, Navrátil, Rezničenko (B)

SK Kouty:
Stýblo – Navrkal, Hrůza, Paiskr, Vařejka – Havelka, Roušar, Parma, Cejpek – Tenkl, Coufal

Náhradníci: Růžička, Veselý (B), Semrád

Komentář:

Dosavadní výsledky našeho soupeře nám předurčovali nějakou tu naději na bodový zisk. Realita byla však úplně opačná!

V dosavadních kolech nás trápila obranná činnost, což jsme chtěli zlepšit. Doufali jsme, že budeme vyrovnaným soupeřem a že nějaký ten bodík si konečně odvezeme. Domácí hned od začátku byli velice aktivní. Nám se s vypětím všech sil podařilo úvodnímu tlaku odolat.

Hra se postupem času vyrovnala. V určitých fázích byla až hektická, neurovnaná. Šance se střídali na obou stranách. Nám se podařilo v 13. a 19. minutě jít do vedení. Domácí bohužel vždy na naši branku dokázali odpovědět dobře hrajícím Szabó a tak byl stav po 30.minutách 2:2. Když už se zdálo, že poločas skončí za vyrovnaného stavu. Domácí nás v 45. minutě z rohu zaskočili a otočili vývoj utkání na svoji stranu 3:2.

Ve druhém poločase jsme chtěli být aktivní a soupeře napadat hned na jeho polovině. Což se nám zpočátku dařilo až do 60. minuty. Domácí hráč Kozojed dostal přihrávku za naši obranu. Následně obešel vše co mu stálo v cestě a do prázdné branky zvýšil na 4:2 pro domácí. Tato branka nás úplně zlomila. V následujících minutách domácí ovládli hřiště. Existovalo už pouze jedno mužstvo na hřišti. Branky v naší síti přibývali. Konečné skóre bylo 7:2 pro domácí.

Takže ze Stáje odjíždíme s ostudou. Bohužel naše dosavadní působení v Krajské přeboru je až ostudné.