9. kolo - III.třída, sk. B - Sobota 30. 9. 2017 v 15:00h, tráva Kouty

ŽK: 26. Diviš Lukáš - 31. Mrkva Adam, 65. Pintér Josef

Fotbal.cz: zápis o utkání
Fotbalunas.cz: zápis o utkání
Sestava 9. kola: sestava 9. kola

SK Kouty B – TJ Litohoř 5:0 (1:0)
Góly: 33. Veselý Radim, 48., 59. Myška Martin, 58. Cejpek Jiří, 78. Neuman František

Sestavy:

SK Kouty B:
Veselý Ondřej - Čech Stanislav, Chaloupka Jakub, Neuwirth Luboš, Komínek Roman [K] - Smejkal Michal (46. Cejpek Jiří), Caha Radomír, Paiskr Lukáš, Veselý Radim (74. Neuman František) - Štveráček Tomáš, Diviš Lukáš (46. Myška Martin)

Náhradníci: Neuman František, Cejpek Jiří, Myška Martin

TJ Litohoř:
Dvořák Ondřej - Dolanský Ladislav, Bártů Vít (46. Šafrata Marek), Svoboda Kamil [K], Svoboda Karel - Šťastný Pavel, Bouda David, Pintér Josef, Vaníček Radek - Grün Jan, Mrkva Adam

Náhradníci: Šafrata Marek

Komentář:

V 9. kole III. třídy, skupiny B (muži) přivítala Koutecká rezerva na svém hřišti tým TJ Litohoř. Úvod zápasu byl ve znamení nepřesných přihrávek na obou stranách. Byli to však domácí, kteří si vytvořili ve 33. minutě gólovou příležitost, kterou proměnil Radim Veselý (1:0). Do konce poločasu se výsledek neměnil.

Druhý poločas přinesl svižnější tempo ze strany domácích, což přineslo další čtyři branky pro domácí. Ve 48. minutě se radoval z gólu Martin Myška (2:0). Domácí Kouty zvyšovali dále v 58. Minutě, kdy se trefil aktivní Jiří Cejpek (3:0). Po druhé v utkání se trefil v 59. minutě Martin Myška (4:0). Konečnou podobu výsledku dal v 78. minutě výborně hrající trenér a srdcař František Neuman.

Hosté sice měli několik příležitostí, ale branku domácích nijak výrazně neohrozili.