FC Vysočina Jihlava (Dorost U18) - SK Kouty 5:1 (0:0), přátelské utkání

MUŽI A
25.02.2018
Autor: Michal Smejkal

Přátelské utkání - Neděle 25. 2. 2018 v 16:00h, umělá tráva Jihlava areál na Stoupách

Rozhodčí: Havlík – Novák, Jahoda
ŽK: ---
ČK: ---

FC Vysočina Jihlava (Dorost 18) - SK Kouty 5:1 (0:0)
Góly: 47., 73. Šrámek, 60. Lokvenc, 66. Havlín, 77. Ritter – 82. Cejpek (Semrád)

Sestavy:

FC Vysočina Jihlava (Dorost U18):
Jágrik – Mlejnek (45. Ritter), Čapek, Crha, Vrba – Lát, A.Svoboda (65.Pejřimovský), Pavlas, Šrámek – Havlín, Lokvenc (65. T. Svoboda)

Náhradníci: Ritter, Pejřimovský, T.Svoboda, (B) Lancman

SK Kouty:
Stýblo – Štveráček, Neumann, Havelka, Vařejka – Navrátil, Roušar, Parma, Semrád – Coufal, Cejpek

Náhradníci: -

Komentář:

Do utkání jsme nastoupili bez tréninku na velkém hřišti. Ale i přesto jsme se v prvním poločase s pohyblivým soupeřem dokázali vyrovnat. Domácí FCV si postupem času vypracovali brankové příležitosti, ale naše obrana fungovala velice dobře a tak první poločas skončil 0:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili ospale, bohužel jsme myšlenkami byli ještě v kabině, když domácí v 47. minutě udeřili a vstřelili nám první branku utkání. Postupem času nám docházeli síly a toho domácí dokázali využít. Trefovali se další hráči a stav se nakonec zastavil na milosrdných 5:1. Naši jedinou branku dokázal vstřelit Jirka Cejpek po krásné přihrávce Michala Semráda.

První přátelské utkání v roce 2018 nás dokonale prověřilo hlavně po fyzické stránce.