SK Kouty B - TJ Sokol Puklice 6:5 (2:2), přátelské utkání

Přátelské utkání - Sobota 17. 3. 2018 v 16:00h, umělá tráva Luka nad Jihlavou

Rozhodčí: ---
ŽK: 1:1
ČK: ---

SK Kouty B - TJ Sokol Puklice 6:5 (2:2)
Góly: 5. Dočekal Aleš, 40. Paiskr Lukáš, 50. Dočekal Aleš, 60. Lubomír Vařejka, 75. Štveráček Tomáš, 83. Lubomír Vařejka - 10., 25., 46., 52., 76.  nahlášeno

Sestavy:

SK Kouty B:
Diviš Lukáš - Dočekal Petr, Neuwirth Luboš [K], Jaromír Růžička (45. Nováček Jakub), Dočekal Marek (40. Komínek Roman) - Smejkal Michal, Paiskr Lukáš, Lubomír Vařejka, Štveráček Jan - Štveráček Tomáš, Dočekal Aleš

Náhradníci: Komínek Roman, Nováček Jakub

TJ Sokol Puklice:
nehlášeno

Náhradníci: nehlášeno

Komentář:

V rámci tradičního zimního turnaje v Lukách nad Jihlavou přivítali hráči SK Kouty B tým TJ Sokol Puklice. Navzdory mrazívému počasí probíhalo utkání hned od začátku ve vysokém tempu, což přineslo na obou stranách mnoho gólových příležitostí.

Nejprvé se prosadili hráči Koutů, kdy po pěkné kombinační akci již v 5. minutě zakončoval Aleš Dočekal (1:0). Hned v zápětí po faulu v pokutovém území na Kouteckého hráče se postavil k pokutovému kopu Jaromír Růžička, ale bělehradským dloubákem brankáře Puklic nepřekvapil.

Dle pořekadla nedáš, dostaneš hráči Puklic dvěma góly v 10. (1:1) a 25. minutě (1:2) otočili stav utkání. Hráči Koutů však stihli do poločasu vyrovnat, když se ve 40. minutě k rohovému kopu postavil Lukáš Paiskr a střílený centr proletěl nekontrolovaně obranou až do sítě (2:2)

V úvodu druhého poločasu ve 46. minutě hráči Puklic přidali další branku (2:3). Koutečti však brzy vyrovnali, když byl v 50. minutě podruhé v útkání úspěšný Aleš Dočekal (3:3). V této fázi bylo utkání jako na houpačce a už v 52. minutě hráči Puklic opět vedli (3:4).

Útočné snažení Koutecký hráčů přineslo ovoce v 60. minutě, kdy srovnal skóre Lubomír Vařejka (4:4) a následně v 75. minutě skóre utkání otočil Tomáš Štveráček (5:4). Vedení Koutů však netrvalo dlouho a hráči Puklic srovnali v 76. minutě (5:5).

Rozuzlení této dramatické přestřelky přinesla 83. minuta, kdy svým druhým gólem v utkání vystřelil Koutům vítězství Lubomír Vařejka (6:5).