SK Kouty B - TJ Sokol Šebkovice B 3:0 (2:0)
Góly: 15., 66. Paiskr Lukáš, 26. Dočekal Aleš

Veselý Ondřej - Navrkal David, Růžička Jaromír, Neuwirth Luboš, Chaloupka Milan (67. Dočekal Petr) - Čech Stanislav (78. Diviš Lukáš), Doležal Zdeněk, Paiskr Lukáš [K], Štveráček Tomáš - Dočekal Aleš, Nováček Jakub (46. Veselý Radim)

Náhradníci: Dočekal Petr, Veselý Radim, Diviš Lukáš, Neuman František

TJ Sokol Šebkovice B
Pitour Jan - Holčapek Josef, Tržil Pavel [K], Zikmund Stanislav, Němec Vojtěch - Eberl Zdeněk, Fejta Josef, Černý Radek, Ryvola Luboš - Durda Petr, Němec Jiří

Náhradníci: Papoušek Miroslav, Roupec Michal, Uhlíř Jiří, Bílek David

Komentář:

Koutecká rezerva v rámci 14. kola přivítala na svém hřišti tým z Šebkovic. Domácí si hned v úvodu vytvořili herní převahu a v 15. minutě, po krásném pasu za obranu, si zpracoval míč domácí Lukáš Paiskr a mazáckým lobem nedal hostujícímu brankáři šanci (1:0). Skóre se znovu měnilo v 26. minutě, kdy z ostrého úhlu prostřelil nechytatelnou dělovkou hostujícího brankáře Aleš Dočekal (2:0).

Do konce prvního poločasu se už na výsledku nic nezměnilo.

Druhý poločas přinesl šance na obou stranách. Byli to ovšem znovu domácí, kteří se zasloužili o změnu výsledku. V 60. minutě se postavil k pokutovému kopu koutecký Jaromír Růžička, ale jeho nadějný pokus hostující brankář zázračně vyrazil. V 66. minutě se však už Lukáš Paiskr nemýlil a dal utkání konečnou podobu (3:0).