SK Kouty - FK TJ Radešínská Svratka 2:2 (1:1), 1.A sk. B, 15. kolo

15. kolo - 1.A, sk.B - Neděle 24. 3. 2019 v 15:00h, tráva Kouty

Rozhodčí: Kůrka Jaroslav, Nenadál Pavel, Nechvátal Tomáš
ŽK: 68. Smejkal Radek, 41. Mužátko Martin [K], 55. Drdla Martin
ČK: ---
Diváci: 120

Fotbal.cz: zápis o utkání

SK Kouty - FK TJ Radešínská Svratka 2:2 (1:1)
Góly: 6. Coufal Filip, 79. Neumann Miloš (pen.) - 42. Mužátko Martin, 60. Plhal Ivo

Sestavy:

SK Kouty:
Stýblo Luděk - Navrkal David, Hrůza Jiří, Růžička Jaromír, Havelka Jakub (61. Paiskr Lukáš) - Parma Milan [K], Roušar Jan, Neumann Miloš, Coufal Filip - Semrád Michal (46. Nováček Jakub), Nestrojil Michal

Náhradníci: Nováček Jakub, Paiskr Lukáš, Navrátil Vít

FK TJ Radešínská Svratka:
Petr Milan - Janů Jiří, Smejkal Radek (74. Skryja Vít), Pekárek Miroslav, Gabriel Lukáš (84. Šacl Vojtěch) - Mužátko Martin [K], Drdla Martin, Plhal Ivo (89. Novotný Jakub), Starý Zdeněk - Šacl Michal, Skryja Michal

Náhradníci: Dvořák Lukáš, Novotný Jakub, Skryja Vít, Šacl Vojtěch, Chrást Patrik

Komentář:

Začali jsme aktivně a hned v 6. minutě přišla první branka, když po dlouhém autu zaspala hostující defenziva a po prodloužení od Neumanna byl nejrychleji u míče Coufal, který se nemýlil - 1:0. Hra byla první poločas vyrovnaná a po půl hodině hry mohl zvýšit kapitán Parma, ale svojí bombou orazítkoval pouze břevno. Hosté hrozili pouze ze standartních situací a z jedné se dočkali vyrovnání. Ve 42. minutě, po přímém volném kopu, propadl míč do vápna, kde se nejlépe zorientoval hostující hráč a za pomocí teče našeho stopera srovnal na 1:1. Tento stav vydržel až do poločasu.

I ve druhém poločase se hrálo vyrovnané utkání. Po hodině hry se hosté dostali do vedení. Opět jsme nedokázali ubránit volný přímý kop a inkasovali jsme - 1:2. V poslední půlhodině jsme si vytvořili spoustu standartních situací, kdy po jedné z nich hostující gólman trefil šlapákem našeho hráče, a zahrávala se penalta. Tu s přehledem proměnil Neumann 2:2. V poslední desetiminutovce, se nám žádný gól přidat nepodařilo a utkání tak skončilo remízou 2:2.